SON DAKİKA

Zekalift Asansörleri 10 ncu Yılını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı

Bu haber 07 Mayıs 2018 - 15:04 'de eklendi ve 464 kez görüntülendi.

Zekalift 10 ncu yılını My Life Plazada nın ev sahipliğini yaptığı, Petek organizasyonun katkılarıyla düzenlediği büyük bir organizasyonla 10 ncu yılını büyük bir coşkuyla kutladı.


Zekalift Asansörlerinin düzenlediği bu organizasyona Ak Parti ve ve MHP si İlçe Başkanları, STK lar, Basın ve davetli misafirler katıldı.
Organizsasyon, Zekalift Asansörleri Yönetim Kurulu Başkanı Zeki KABA nın Konuşması ile başladı, KABA konuşmasında; Benim için değer arz eden Zekalift’in 10’nuncu yıl etkinliğine, bizleri yalnız bırakmayıp geldiğiniz için,hepinize öncelikle teşekkür ediyorum,
Sevenlerimiz, dostlarımız, çevremiz sayesinde bu günlere kadar geldik.Günün 7 Gün 24 Saatı personellerimizle güvenilir ve kaliteli bir şekilde Tarsus halkına hizmet vermekteyiz. Firmalar ancak kendilerini sürekli yenileyerek ve yeni hedefler koyarak başarıya ulaşabilirler.


Zekalift Tarsus’la birlikte büyüyor ve Tarsus’la birlikte büyümeye devam ediyoruz.
Hayatımızda önemlilik arz eden bir mesleğin içinde olmaktan memnuniyet ve gurur duymaktayım….!
Kaliteli yaşam ilkesi ve insanlara verdiğimiz değer ön plandadır. İnsan hayatı taşıdığımızı unutmuyor ‘En değerli marka hayattır. İlkesine dayanarak işimizi önemsiyoruz.
Belki bilerek, belki bilmeyerek 10 yıldır zekalift asansörleri ile çıkıyorsunuz diyerek sözlerine son verdi.


Bu coşkulu organizasyon yaklaşık 2500 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Davetlilere özel olarak hazırlanan organizasyonda ilk olarak Alper GÜNEŞ sahneye çıktı, seyirciler GÜNEŞ in şarkılarını keyifle dinledi GÜNEŞ in ardından Latin Dans grubu sahneye çıkarak dansları ile seyircileri büyüledi seyircilerden büyük alkış alan dansçılardan sonra, Ege yöresine özgü Halk Oyunları sahnelendi.


Organizasyonda dur durak bilmeyen gösteriler coşku ile devam ederken izleyiciler adeta gösteriye doydu. Son Sürpriz ise O SES TÜRKİYE YARIŞMACISI Erkam AYDAR sahneye çıktı, AYDAR’ın şarkılarıyla davetliler halaylar çekerek eğlendiler.

Davetlilerden tam not alan 10 ncu yıl Programını Her yıl daha büyük coşku ile yapacağını Söyleyen Zekalift Yönetim Kurulu Başkanı Zeki KABA Teşrif eden ve Teşriflerimize ZORUNLU nedenlerden dolayı katılamayan tüm sevdiklerime şükranlarımı sunuyorum dedi.
Gösteri Zekalift Çalışanlarına Verilen Ödüller ve Zekalift adına Yaptırılan Pasta kesme seremonisinin ardından havai fişek gösterisi ile son buldu.