SON DAKİKA

Yılın Tıp Adamı Ödülü Op. Dr. Erdal Cücük’e

Bu haber 08 Mayıs 2018 - 17:30 'de eklendi ve 767 kez görüntülendi.

Müzik, medya ve sinema dünyasının prestijli ödüllerinden Zer 5. Altın Palmiye Ödül Töreni, İstanbul Swissotel Bosphours’ta Faydee ve Kate Linn başta olmak üzere ünlü isimlerin katılımıyla yapıldı. Görkemli törende, Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük’e, “Yılın Tıp Adamı Ödülü” verildi. Tüp mide (mide küçültme) ve diyabet (transit bipartisyon) ameliyatlarındaki başarılarıyla tanınan Op. Dr. Cücük’ün ödülünü, ünlü ses sanatçısı Yılmaz Morgül teslim etti.

ÜNLÜ İSİMLR SAHNE ALDI

Kazananların, altınpalmiye.com üzerinden 2 milyon 643 bin 162 kişinin oylarına göre belirlendiği ve sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı geceye AlişanSeren SerengilYaşar İpekCengiz SemercioğluNazlı Çelik, Cem Öğretir, Jessica May, Soner SarıkabadayıEmre AydınYılmaz MorgülAhmet Selçuk İlkan, Şenol İpekNihat AltınkayaCemal Hünal, İntizar, Burcu KıratlıReyhan KaracaFatoş Seğmen, Hatice, Şebnem Schaefer, Ahmet Çevik ve birçok ünlü isim katıldı.Faydee, Kate Linn, Yılmaz Morgül ve Yaşar İpek şarkılarıyla törene renk kattı.

ÖNCELİĞİMİZ KİLO ALMAMAK

Sahneye “Yılın Erkek Fantezi-Arabesk Sanatçısı” ödülünü almak için çıkan Alişan, bir gün önce aynı salonda düğününün yapıldığını belirterek, “Bu ödül benim için bu yüzden ayrı bir önem taşıyor” dedi. Toplam 57 dalda ödüllerin verildiği törende, Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük “Yılın Tıp Adamı Ödülü”nü aldı. Ödülünü Yılmaz Morgül’ün elinden alan Op. Dr. Erdal Cücük yaptığı konuşmada oy veren herkese teşekkür ettikten sonra obezitenin insan sağlığı için oluşturduğu tehlikeye dikkat çekerek, “Önceliğimiz kilo almamak olmalı” diye konuştu.