SON DAKİKA

TÜRKİYE SEÇMENİNİN YAKINDAN TANIDIĞI TALAY SEÇİM BÖLGESİNİN PROTOKOLÜNE ZİYARETTE BULUNDU

Bu haber 15 Haziran 2017 - 10:55 'de eklendi ve 424 kez görüntülendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı ve Kültür eski Bakanı M. İstemihan Talay,  dün geldiği Tarsus’ta partisinin İlçe Başkanı Ali İlk ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte protokol üyelerini ziyaret etti.
Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Salim Çakan, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılınç ve Mersin Barosu Tarsus Temsilcisi Av. Cihan Ökten’i makamlarında ziyaret eden M. İstemihan Talay daha sonra bazı gazete sahiplerine nezaket ziyaretinde bulundu. 
Talay, Kaymakam Yüksel Ünal’ı ziyareti sırasında açılan Tarsus’un İl olma konusunda “ Tarsus’un İl olması yıllardır özlemle beklediğimiz bir konudur. Bu konuda elimizden gelen her türlü desteğe hazırız” dedi. 
Kaymakam Yüksel ise “ Tarsus’un İl olması için yoğun çaba sarf ediyoruz. Çok geniş bir alt yapıya sahibiz. İlgili bakanlık tarafından verilecek kararı bekliyoruz” diye konuştu.
Talay’ı Mesin Barosu Tarsus Temsilciliğinde Av. Cihan Öktem, Av. Necdet Aşkın, Av. Mustafa Selahittin Gül ve Av. Duran Çalışır karşıladı.

mersin escort