SON DAKİKA

Mersin Deniz Ticaret Odası’ndan Tarsus TSO’ya Ziyaret

Bu haber 20 Eylül 2018 - 9:43 'de eklendi ve 407 kez görüntülendi.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Cihat Lokmanoğlu, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Sayın M.Cihat Lokmanoğlu’nu, Tarsus’ta misafir etmekten onur duyduklarını belirterek, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmesinden dolayı kendisini bir kez daha kutlayarak başarılar diledi.

M.Cihat Lokmanoğlu’da Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunmaktan dolayı memnuniyetini belirterek, Tarsus’un Bölgemizin önemli dinamiklerinden tarihi, sanayisi ve tarımı ile çok önemli bir merkez olduğunu belirtti.

Ziyarette reel sektörün ve özellikle de inşaat ve tarım sektörünün durumu Tarsus Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Çukurova Bölgesel Havalimanı, Tarsus Tarım Ürünleri İşleme OSB, Tarsus Üniversitesi- Mersin Limanı Lojistik Sektörün dutumu ile Mersin-Tarsus Tarım ve Gıda İhtisas Teknoloji Geliştirme Bölgesi hakkında görüş alışverişinde bulundular.