SON DAKİKA

Emniyet Genel Müdürü Aktaş’tan Vali Su’ya Ziyaret

Bu haber 13 Aralık 2019 - 17:58 'de eklendi ve 183 kez görüntülendi.

Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin şehadetinin sene-i devriyesi olması münasebetiyle düzenlenen anma programlarına katılmak ve bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere ilimize gelen Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş beraberindeki heyetle birlikte Vali Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret etti.

Sahil Valilik’te gerçekleşen ziyarette, Emniyet Genel Müdürü Aktaş’ın, Valilik Şeref Defteri’ni imzalanmasının ardından makama geçildi.

Vali Ali İhsan Su’nun, Emniyet Genel Müdürü Aktaş’ı ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdiği ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması ve bir süre sohbet edilmesinin ardından sona erdi.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, valilik ziyaretinin ardından Vali Ali İhsan Su ile birlikte İl Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı ve Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı’na da birer ziyaret gerçekleştirdi.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve Vali Ali İhsan Su daha sonra yıkım ihalesi sürecinde olan yerine daha sonra yeni Polis Evi yapılacak Akkent Mahallesindeki mevcut Polis Evi ile yıkım sürecinde geçici olarak Polis Evi olarak kullanılması planlanan, Tece Turizm Meslek Yüksek Okulu Uygulama Oteli eski binasında incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.