SON DAKİKA

“DEMLENMİŞ ŞİİRLER GÜLDESTESİ”ANTOLOJİSİ HAZIRLANIYOR

Bu haber 24 Ocak 2020 - 19:20 'de eklendi ve 341 kez görüntülendi.

Tarsus ve Çan’lı şairler Fatma Özger BİLGİÇ/Orhan Oyanık , “Demlenmiş Şiirler Güldestesi”Antolojisi  hazırlıyor.

Fatma Özger BİLGİÇ verdiği bilgide şunları söyledi:

‘Hepimiz de biliyoruz ki etkinlikler, programlar gelip geçici. Dünyada baki kalacak olan şeyler yazıp çizdiklerimiz ortaya koyduğumuz eserlerimiz kitaplarımız olacak. Bu düşünce ile çıktığımız yolda yanımızda olup bizleri destekleyen tüm şiir yürekli dostlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

Bu sene 4.sünü yapacağımız antolojimizin adı” DEMLENMİŞ ŞİİRLER GÜLDESTESİ “konusu serbest en güzel şiirlerinizi demlenmiş şiirlerinizi bekliyoruz dostlar.

Daha önce yaptığımız antolojilerde konu sınırlaması vardı.Siz dostlarımız ve katılımcı şair ve yazarlarımızın ” neden konuyu sınırlandırıyorsunuz” sitemlerini dikkate alarak bu sene konu sınırlamasını kaldırdık. En beğendiğiniz güzel şiirlerinizi yani şair diliyle demlenmiş şiirlerinizi bekliyoruz yine hep beraber güzel bir antolojiye imza atacağız. Usta kalemleri bir araya getirerek,Türk edebiyatına güzel bir eser kazandıracağız.

KATILIM ÜCRETİ 150 TL

SON KATILIM TARİHİ :30 OCAK 2020

KONU:SERBEST

Not.1: Şiir, biyografi, resim ve PTT Ücret dekontunun resmini orhanoyanik@gmail.com mail adresine gönderiniz

ÜCRET İÇİN PTT Hesap No:14844830

Orhan Oyanık PTT Çan Şubesi nolu hesaba yatırılacaktır.

Ücret dekontunun resmi ile 5 adet şiir (her bir kişiye 6 sayfa ayrılacaktır) 1 adet biyografi ve 1 adet resminizi orhanoyanik@gmail.com mail adresine mail yoluyla gönderiniz (Ücreti yatırmayan katılımcıların şiirleri antolojide yer almayacaktır)

Not.: 2 Her Katılımcıya 5 Adet kitap gönderilecektir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.”

mersin escort