SON DAKİKA

ÇAMLIYAYLA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL TEPEBAĞLI RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

Bu haber 23 Haziran 2017 - 17:11 'de eklendi ve 393 kez görüntülendi.

Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı 25 Haziran Pazar günü idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Onbir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini ilçemiz ve mahallelerinde birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ruhu içerisinde idrak ettik. Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir.

Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır. Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız.

Bu vesileyle, başta tüm Çamlıyaylalı hemşerilerim olmak üzere bütün İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.

mersin escort