SON DAKİKA

Büyükşehir adayı Hamit Tuna’dan Başkan Dinçer’e ziyaret

Bu haber 17 Eylül 2018 - 21:22 'de eklendi ve 563 kez görüntülendi.

MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, bünyesinde kurulu 69 meslek odası ve 60 bin üyesiyle kentin en büyük ve dinamik meslek kuruluşu olan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret ederek, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde esnafın desteğini istedi.


Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya esnafa olan ilgisi ve nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerini ileterek, yapılacak seçimlerde başarı dileklerini iletti. Dinçer, “Sayın Tuna gecmiş yıllarda birlikte de görev yaptığımız teşkilatımızın içerisinden çıkan ve esnafımıza yakın bir isim. Bu yarışta kendilerine başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.


Çok sayıda oda başkanının da hazır bulunduğu ziyarette Büyükşehir Başkan adayı Hamit Tuna günün anısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’e içerisinde Atatürk’ün “Mersinliler Mersin’e sahip çıkınız” vecizesinin yer aldığı Türk bayrağı motifli kahve fincanı takımı hediye etti.

Haber-Foto: Yalçın Ağca