SON DAKİKA

AK PARTİ TARSUS’TA ÇOCUKLARA KİTAP DAĞITTI.

Bu haber 16 Eylül 2018 - 15:20 'de eklendi ve 525 kez görüntülendi.

Ak Parti  Tarsus İlçe kadın kolları ve İlçe Başkanı  İbrahim Gül ile birlikte Tarsus Yarenlik alanında  geleceğimizin teminatı olan Çocuklara  kitap dağıttı. Gül ‘2018 – 2019 Eğitim-öğretim yılı  hayırlı uğurlu olsun.’ Dedi.

İbrahim Gül ve arkadaşları, yeni eğitim ve öğretim döneminin başlaması dolayısıyla Yarenlik Alanı’nda öğrencilere kırtasiye malzemesi, hikaye kitabı ve diğer okul malzemelerinden dağıttı.

Öğrenci ve velilerin büyük ilgi gösterdiği kırtasiye yardımından yüzlerce öğrenci faydalandı.

Yeni eğitim döneminin tüm veli, öğrenci ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen AK Parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül, “Uzun yaz tatilinin ardından yaklaşık 9 ay sürecek yeni eğitim ve öğretim dönemi maratonu başlıyor. Eğitim döneimin; başta öğrencilerimiz olmak üzere eğitim camiamıza ve cefakar ailelerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti iktidarı olarak eğitim yatırımlarının durmaksızın sürdüğünü kaydeden Başkan İbrahim Gül, “Yurdun dört bir yanında olduğu gibi Tarsus’ta da eğitim yatırımları aralıksız şekilde sürmekte. Yeni okullarımız sırasıyla açılmakta. Binlerce yeni derslik yapılmakta. Geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almaları adına çaba sarf ediyoruz. Her fırsatta da eğitime destek olmaya gayret gösteriyoruz. Bugünde öğrencilerimize kırtasiye malzemesi dağıtarak onların morallerini yükseltmeyi hedefledik” diye konuştu.